Medycyna estetyczna

Gabinet kosmetyczny ATTIMO zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez Panią doktor Martę Górską.

W aktualnej ofercie znajdują się następujące zabiegi przeciwzmarszczkowe:

Terminy wizyt umawiane sa indywidualnie. W celu uzgodnienia terminu proszę o kontakt telefoniczny z gabinetem ATTIMO pod numerem telefonu +48 502 071 865.

dr_martaDr n. med. Marta Górska jest lekarzem specjalistą dermatologiem – wenerologiem. W 2002 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie.
Już w trakcie studiów rozpoczęła pracę i badania naukowe w Klinice Dermatologicznej w Warszawie, gdzie następnie kilka lat pracowała zdobywając cenne doświadczenie oraz prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Stomatologii.
W 2006 r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Tytuł ten został nadany z wyróżnieniem na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pod tytułem: „Ocena uszkodzeń granicy skórno – naskórkowej i zaburzeń w układzie naczyniowym skóry w skórnych postaciach twardziny i liszaju twardzinowym”.
W 2007 r. rozpoczęła własną praktykę lekarską – otworzyła gabinet, który od kilku lat funkcjonuje jako Gabinet NeoDerm. Tu realizuje swoje pasje zawodowe związane z dermatologią i medycyną estetyczną.
Dr n. med. Marta Górska jest autorką wielu publikacji i doniesień z zakresu dermatologii, które ukazały się w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Aktywnie uczestniczy w licznych zjazdach i konferencjach dermatologicznych w Polsce i na świecie. Szkolenia w zakresie technik zabiegowych odbyła pod kierunkiem wybitnych autorytetów, w światowej sławy ośrodkach, m. in. w Londynie, Pradze i Lizbonie. Posiada kilkadziesiąt certyfikatów uprawniających ją do wykonywania zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz członkiem i stypendystką EADV (European Academy of Dermatology and Venerology).
Od kilku lat z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na leczeniu pacjentów z ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego. Specjalizuje się również w dermatologii estetycznej. Zajmuje się problemami skóry z niedoskonałościami, trądzikiem, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, lipolizą a także korektą zmarszczek. Wykonuje liczne zabiegi dermatochirurgiczne i lecznicze, w tym między innymi pilingi chemiczne, mikrodermabrazję, zabiegi laserowe, wypełniacze z kwasu hialuronowego, modelowanie ust, botoks, mezoterapię skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także mezoterapię skóry owłosionej oraz zabiegi usuwania miejscowych otłuszczeń.