Zabiegi oczyszczające

 • Podstawowy

  Jzdjecie_tresc_glownaest to podstawowy zabieg pielęgnacyjny dla cer zaskórnikowch. Ujścia gruczołów łojowych zostają odblokowane i „ściągnięte”. Nowoczesna metoda oczyszczania, dzięki naturalnej formule rozpulchniania naskórka, nie powoduje rozgrzania skóry, uszkodzenia przestrzeni międzykomórkowych, dzięki czemu zabieg jest bardziej komfortowy. Skóra staje się jaśniejsza, gładsza, znika też podłoże do tworzenia się stanów zapalnych. Składniki kremów pielęgnacyjnych łatwiej się wchłaniają, czego efektem jest ogólna poprawa wyglądu cery.

 

 • Regulujący

  Jest to zabieg oczyszczający dla cer mieszanych i tłustych, które charakteryzują się powiększonymi ujściami gruczołów łojowych, nadmiernym wydzielaniem sebum, zaskórnikami i ziemistym kolorem. Zabieg ma na celu odblokowanie skóry z zaskórników, oczyszczenia z nadmiaru łoju i obumarłych komórek. Normalizuje florę mikroorganizmów i zmniejsza objawy łojotoku. Dzięki temu cera staje się cieńsza, jaśniejsza i gładsza. Lepiej przyjmuje składniki aktywne z preparatów pielęgnacyjnych, co wpływa na ogólną poprawę kondycji skóry. Zabieg jest uzupełniony masażem dostosowanym do potrzeb skór.

 • Nawilżający

  Zabieg przeznaczony jest dla cer cienkich, szarych i odwodnionych, z zaskórnikami wymagającymi oczyszczenia. Cera taka ma tendencję do przedwczesnych zmarszczek (siateczka drobnych zmarszczek). Zabieg ten stosuje się również dla cer tłustych odwodnionych spowodowanych niewłaściwą pielęgnacją (używanie zbyt agresywnych produktów matujących). Polega on na wyrównaniu poziomu nawodnienia i spoistości skóry. Intensywnie wygładza, poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Hamuje TWL (transepidermalna utrata wody). Znika dyskomfort spowodowany uczuciem napięcia i ściągnięcia cery. Poprawie ulega koloryt skóry. Zabieg uzupełniony jest masażem dostosowanym do potrzeb cery.

 • Oczyszczająco – odżywczy

  clearZabieg przeznaczony jest dla cer suchych i cienkich, z objawami starzenia, ugobolipidowych, zmęczonych, wymagających oczyszczenia. Przyspiesza regenerację i odnowę naskórka. Odbudowuje i uszczelnia barierę lipidową, uzupełniając NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe). Dzięki temu poprawia się koloryt skóry, znika szorstkość i łuszczenie się. Znika dyskomfort spowodowany uczuciem ściągnięcia. Zabieg uzupełniony jest masażem dostosowanym do potrzeb skóry. ulega koloryt skóry. Zabieg uzupełniony jest masażem dostosowanym do potrzeb cery.

 

W sprawie szczegółów, oraz ustalenia terminu wizyty zapraszam

do kontaktu telefonicznego pod numerem 502 071 865.

podpis-anna