Masaż ciała

Zapraszam na zabiegi masażu ciała, wśród których polecam:

  • masaż relaksacyjny
  • masaż drenujący
  • masaż modelujący
  • masaz ujędrniający
  • masaż odciążający zmęczone nogi
  • masaż polinezyjski
  • masaż refleksyjny stóp
  • masaż wspomagający odchudzanie
  • masaz banką chinską
  • masaż „uważny”

Czekoladowa świeca do masażu i jej rola w masażu relaksacyjnym
Czekolada napój Bogów znana ze swojego wpływu na psychikę i zmysły. Poprawia samopoczucie, humor działa antydepresyjnie pobudzając organizm do produkcji endorfin co sprawia że jesteśmy szczęśliwi.
Właściwości czekolady zostały odkryte na nowo i znalazły zastosowanie również w kosmetyce.
Masaż czekoladowy działa:
relaksująco – aromaterapia, dotyk, relaksująca muzyka; stymuluje punkty energetyczne pobudzając siły witalne,
wyszczuplająco i antycelulitowo – kakaowiec zawiera kofeinę, która pobudza krążenie oraz aktywuje spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia jędrność i elastyczność skóry,
przeciwstarzeniowo – ze względu na obecność antyoksydantów (ochrona wolnorodnikowa) oraz witamin( A, B, E, PP) i pierwiastków śladowych ( żelazo, cynk, potas, magnez)

MASAŻ KALIFORNIJSKI – relaksacyjny
Jest to masaż, który ma na celu pełne rozluźnienie i zrelaksowanie oraz uspokojenie i wyrównanie oddechu. Łagodzi bóle stawów i mięśni.
Masaż ten wykonuje się długimi płynnymi ruchami wykorzystując techniki: głaskanie, rozcieranie i ugniatanie wraz z ciepłymi olejami. Dodatkowo działanie relaksujące możemy wzmocnić stosując olejki eteryczne, czy aromatyczne świece do masażu np. czekoladową.
Zalecany dla osób zestresowanych i przemęczonych potrzebujących relaksu. Łagodzi napięcia nerwowe, bezsenność i przygnębienie (szczególnie w połączeniu
z aromaterapią).
Dobrze działa przy bólach mięśniowych, zaburzeniach krążenia obwodowego. Idealny dla osób pracujących za biurkiem lub mających mało ruchu. Doskonale poprawia przepływ krwi i limfy co daje lepsze odżywienie i dotlenienie skóry i mięśni oraz szybsze pozbycie się produktów przemiany materii.
Masaż kalifornijski to relaks i odprężenie.

DRENAŻ LIMFATYCZNY
Drenaż limfatyczny to rodzaj masażu, którego głównym celem jest poprawa krążenia krwi i limfy oraz usprawnienie działania układu limfatycznego. Układ ten bierze udział w neutralizowaniu i usuwaniu toksyn oraz wzmacnianiu odporności.
Wspomaga organizm w niewydolności żylnej, niedokrwieniu kończyn dolnych, przewlekłych obrzękach, chorobach zwyrodnieniowych stawów. Pomaga oczyścić organizm z produktów przemiany materii wspomagając odchudzanie i redukcję cellulitu.
Masaż ten wykonywany jest przy użyciu olejku do masażu ruchami uciskowo-przepychającymi w okolicach węzłów chłonnych. Łagodne i płynne ruchy dają uczucie odprężenia i relaksu.

Masaż polinezyjski
Masaż całego ciała. Wykonywany jest przedramionami tanecznymi i harmonijnymi ruchami. Od delikatnego głaskania i rozciągania aż po głębokie docierające do mięśni, więzadeł i stawów.
Wspaniale relaksuje, dodaje sił i przywraca wewnętrzną harmonię. Budzi w ciele siły samouzdrawiania inicjując procesy samoleczenia. Pomaga osiągnąć równowagę ciała, umysłu i ducha. Wykonywany na stole do masażu przy użyciu ciepłych olejów przy dźwiękach relaksującej muzyki. Dawniej przeznaczony dla królów i kapłanów.
Po ponad godzinnym masażu będziesz lekka ,zrelaksowana z optymistycznym nastawieniem do życia.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Jest to rodzaj masażu próżniowego obejmujący uda, pośladki i brzuch. Do zabiegu używana jest bańka gumowa. Na skórę nakłada się odpowiedni olejek następnie aplikuje się bańkę po uprzednim wyciśnięciu z niej powietrza co daje zassanie tkanek do jej wnętrza .Następnie wykonuje się długie pociągnięcia oraz ruchy koliste.
Dzięki działaniu podciśnienia następuje duże przekrwienie tkanek. Powoduje to przyspieszoną wymianę produktów metabolicznych i substancji odżywczych w tkankach .
Masaż bańką pomaga w redukcji cellulitu, rozbijaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki a skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna.

W sprawie szczegółów, oraz ustalenia terminu wizyty zapraszam

do kontaktu telefonicznego pod numerem 502 071 865.

podpis-anna