Masaż twarzy

Zapraszam na specjalistyczne masaże twarzy:

MASAŻ LIFTINGUJĄCY

Jest to masaż poprawiający owal twarzy dzięki stymulacji prawidłowego napięcia mięśni, które to są rusztowaniem dla skóry. Podczas tego masażu mięśnie są „naprowadzane’’ na swoje miejsce co daje uniesienie owalu.

Głębokie przekrwienie powoduje poprawę odżywienia, dotlenienia i oczyszczenia tkanek i mięśni oraz uwolnienie od napięć.

MASAŻ ANTI-AGING

Masaż poprawiający ukrwienie i elastyczność skóry polegający na sprężystym odkształcaniu skóry twarzy. Obejmuje główne rejony podatne na tworzenie zmarszczek: czoło, okolicę oczu, tzw. bruzdę przynosową, okolicę ust, tzw. chomiki.
W zależności od potrzeb ma działanie tonizujące albo pobudzające.
Masaż taki to doskonały sposób na to by długo cieszyć się gładką i jędrną skórą twarzy.
Najlepsze efekty daje systematycznie stosowany od ok. 30 roku życia.

DRENAŻ LIMFATYCZNY TWARZY

Drenaż limfatyczny twarzy to masaż usprawniający przepływ limfy w naczyniach limfatycznych i węzłach chłonnych. Dzięki temu pomaga likwidować obrzęki i drobne ogniska zapalne. Komórki otoczone świeżą limfą zostają odżywione i oczyszczone. Cera odzyskuje świetlistość i promienny wygląd.
Zalecany głównie przy cerach szarych i ziemistych, obrzękach twarzy i oczu oraz skłonności do stanów zapalnych.
Najczęściej jest częścią zabiegu pielęgnacyjnego dodatkowo zwiększając jego skuteczność oraz sprzyjając relaksacji.

MASAŻ SHIATSU

Masaż łączy akupresurę z relaksacją. Podczas masażu wykonywane są delikatne uciski, które głęboko relaksują uwalniając twarz od napięć i poprawiają krążenie. Dzięki temu cera jest wypoczęta i zrelaksowana.
Zalecany szczególnie dla cer naczyniowych ponieważ nie wywołuje przekrwienia rozszerzającego naczynia krwionośne.

TUI NA – masaż z refleksoterapią okolic oczu

Masaż obejmuje górną część pleców, twarz i skórę głowy.
Wykonywany jest na bazie olei naturalnych dobieranych do indywidualnych potrzeb i stanu skóry .Działa relaksująco i tonizująco na skórę ciała ,twarzy i głowy. Usuwa napięcia górnej części pleców, głęboko odpręża. Poprawia krążenie energii i płynów co daje lepsze odżywienie głowy i narządów zmysłu. Rozjaśnia spojrzenie, wzmacnia powieki, redukuje zmarszczki, cieni pod oczami, opuchliznę .Usuwa blokady emocjonalne. Dzięki temu Twoja twarz będzie zrelaksowana i odprężona a co za tym idzie zmarszczki mniej wyraźne i widoczne. Odprężenie i lekkość które towarzyszą po masażu znajdą odbicie w Twojej postawie ciała i nastawieniu do życia.

 

W sprawie szczegółów, oraz ustalenia terminu wizyty zapraszam
do kontaktu telefonicznego pod numerem 502 071 865.

podpis-anna